دکتر سارا کشکر

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

جالب و خواندنی

دکتر لطفعلی پورکاظمی ، یادش گرامی

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 2
بدخوب 

دکتر لطفعلی پورکاظمی ، یادش گرامی


باورمان نمی شود ولی بی تردید می آید فقط باید زمان آن برسد و بعد می فهمیم که انگار مرگ واقعی ترین اتفاق در زندگی همه ماست و در کمال ناباوری باید با عزیزانی که در کنارمان و در کنارشان زمانی را سر کردیم نغمه خداحافظی سر کنیم.

همین چند ماه پیش بود که از او برای شرکت در برنامه کاوش در ورزش دعوت کردم و با مسرت کامل گفت که با کمال میل خواهم آمد. در واقع این جمله ای بود که همیشه در پاسخ به دعوت ما برای حضور در کاوش ارائه می کرد و همیشه پرانرژی و علاقمند در برنامه حاضر می شد و اطلاعات مناسبی به بینندگان برنامه ارائه می کرد. اما این بار وقتی آمد چهره متفاوتی داشت، شاید به اندازه سالیان تکیده شده بود و به شدت لاغر شده بود. کتابی در دست داشت و به من هدیه کرد کتابی با عنوان «ورزش و درمان بیماریها» که به فلم خودش نوشته شده بود و در صفحه اول کتاب با خط خود نوشته بود: «تقدیم به سرکار خانم دکتر سارا کشکر، ارادتمندتان دکتر پورکاظمی» و گفت: این را به عنوان یادگار از من قبول کنید و حالا که خوب فکر می کنم متوجه می شوم که او می دانست مسافری آماده پرواز است و افسوس که ما انسانها هیچ متوجه این واقعیت نیستیم که همه مسافرانی هستیم در خیابان زندگی، چند صباحی شریک لحظات رنگارنگ «بودن» هستیم و بعد هرچه هست خاطره است و دیگر هیچ!

سفر ملکوتی آقای دکتر لطفعلی پورکاظمی که به حق یکی از خدمتگزاران دلسوز کشورمان بود، را تسلیت می گوبم و برای بازماندگانش صیر و شکیبایی مسئلت دارم. یادش به خیر و روحش شاد!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی