دکتر سارا کشکر

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

جالب و خواندنی

سفرنامه – اینجا آلمان است PEKIP در پارکهای عمومی

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 4
بدخوب 

سفرنامه – اینجا آلمان است

PEKIP در پارکهای عمومی

پیرو مطالبی که در پست قبل در مورد گروه های آموزشی PEKIP در آلمان برایتان نوشتم، امروز در ضمن پیاده روی در یکی از پارکهای آلمان متوجه گروهی از مادران جوان و کودکان زیر یک سال آنها شدم که به همراه مربی خود در پارک مشغول آموزش و تمرین بودند. به آنها مراجعه کردم و در مورد نحوه آموزش در کلاس با آنها صحبت کردم و از آنها اجازه خواستم تا از آنها در ضمن فعالیت عکس بگیرم  و برای اطلاع رسانی به دانشجویان کشورم استفاده کنم که در مقابل این درخواست ایشان با کمال میل اجازه دادند تا از آنها عکس بگیرم و در اینجا آن عکسها را در معرض دید شما قرار دهم.

دوستان، توجه کنید، همانطور که در پست قبلی اشاره کردم، مطالبی که در بخش سفرنامه عرضه شده فقط برای آشنا ساختن شما عزیزان با نحوه کاربرد علم تربیت بدنی و ورزش در اروپاست و با این کار امیدوارم شما عزیزان نیز از این ایده ها در جهت کاربردی کردن علم و توسعه ورزش و تربیت بدنی در کشورمان بهره گیرید و همزمان به کارآفرینی، ایجاد اشتغال، معنی بخشیدن به آنچه در دانشگاه خوانده اید و توجه به نیازهای جامعه امان بپردازید.

همانطور که در تصاویر دیده می شود مادران به همراه کودکان زیر یک سال در تمرینات جسمانی شرکت می کنند . مربی آنها که خود دارای گواهینامه PEKIP است و خود نیز دارای یک فرزند زیر یک سال است، گروه را رهبری می کند. ایشان فارع التحصیل رشته تربیت بدنی است که پس از اتمام تحصیلات اقدام به شرکت در گروه های آموزشی PEKIP نموده و گواهی رهبری گروه را اخذ کرده و در حال حاضر بدون نیاز به مکان خاص در پارکهای عمومی اقدام بر برگزاری جلسات آموزشی PEKIP می نماید. شرگت کنندگان اظهار داشتند که حضور در دوره برای آنها رضایتبخش بوده و آگاهی زیادی نسبت به مراحل رشد کودک خود یافته اند ضمن اینکه خودشان هم می توانند در فعالیت ورزشی شرکت کنند.

نظرات   

 
0 #1 ای جان ۱۳۹۳-۰۶-۰۳ ۲۰:۵۱
سلام
از شما پرسیدم آلمان هستید/؟
می خوام کاری واسم بکنید
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی