دکتر سارا کشکر

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

جالب و خواندنی

قصه زیبای تاریخ تلویزیون و روزه تکنولوژی از زبان رضا شفیع جم

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 2
بدخوب 

 

قصه زیبای تاریخ تلویزیون و روزه تکنولوژی

یادش به خیر بچه که بودیم زمان روزمره امون به چهار قسمت اصلی تقسیم می شد: 1. مدرسه 2. بازی تو کوچه و خیابون 3. گذراندن وقت با خانواده 4. تماشای تلویزیون و تو همه این اتفاقات حضور آدمها احساس می شد و اگه نبودن حتی تماشای تلویزیون لطفی نداشت.

اون موقع ارتباط آدما با هم خیلی بیشتر از امروز بود، هرچند این عصر به عصر ارتباطات معروف شده ولی یادمون نره مهمترین بخش این ارتباطات امروزی مجازیه. تو این دنیای مجازی ارتباطات دیگه معلم و شاگرد از پشت صفحه کامپیوتر همدیگه رو می بینن، آدما کنار هم می نشینن ولی چشمشون به کامپیوتر و صفحه موبایل و تلویزیون ماهواره ایه و هر چی هست دیجیتاله ! تو این میون تلویزیون هنوز سلطان ارتباط رسانه ایه و مردم تلویزیونو بیشتر از اعضای خونواده اشون می بینن. مدتی پیش تو یکی از برنامه های تلویزیونی به نام خندوانه قصه ساده و شیرین تلویزیون و اثرات تکنولوژی را با زبان شیرین و جذاب آقای رضا شفیع جم شنیدم که واقعا قصه زندگی خیلی از ماهاست. تو کلیپ زیر ببینید و شما هم لذت ببرید.

Click to download in FLV format (38.84MB)


نظرات   

 
+1 #2 ای جان ۱۳۹۳-۰۵-۱۹ ۲۱:۴۰
خسته نباشید
یک پیشنهاد
هر هفته یک صفحه ایجاد کنید و در ان یک موضوع را برای بحث و کفتگو بگذارید(مثلا روز شنبه)
اجازه بدهید افراد در مورد آن موضوع تا روز چهارشنبه نظرات خودشونو بنویسند
روز پنجشنبه شما تحلیل کنید و نظرات اصلاحی و جمع بندی را انجام بدهید.
پایان ماه به بهترین پاسخ هر هفته که مطابق نظرات اصلاحی و جمع بندی شما باشد رای بدهید جایزه هم ندادید مهم نیست ولی من سعی می کنم جایزه آنرا تهیه کنم
مثلا موضوعات پیشنهادی زیر
ورود پول به فوتبال
فساد اخلاقی در فوتبال
عدم توجه به ورزشهای بومی محلی
عدم حضور اساتید در حوزه مدیریت خرد و کلان ورزش
ورزش سوارکاری
ورزش چوگان

سلام
از پیشنهاد خوبتون تشکر می کنم. اما باید خدمتتون بگم این سایت ظرفیت تالارهای گفتگو را نداره اما اگر شما مطلبی دارید که برای خوانندگان این سایت می تونه مفید باشه و قابل بحث، خوشحال می شم برای من بفرستید و امتحان کنیم ببینیم دوستان چقدر این روند را دوست دارند و مورد نظرشون قرار می گیره. فقط لطفا مطالبتون با ذکر منبع قابل استناد باشه.
موفق باشید
سارا کشکر
نقل قول
 
 
0 #1 جلیل عابدینی ۱۳۹۳-۰۵-۱۶ ۱۸:۱۷
با سلام
به استحضار می رساند جامع ترین تالارهای گفتگوی تخصصی ورزشی توسط پردیس مجازی ورزش ایران راه اندازی شد. خواهشمند است ضمن انتشار خبر در آن سایت نسبت به قراردادن لینک تالارهای گفتگوی تخصصی ورزشی در قسمت پیوندهای سایتتان همکاری فرمایید.
با تشکر و دعای خیر
جلیل عابدینی مدیر پردیس مجازی ورزش ایران
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی