دکتر سارا کشکر

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

جالب و خواندنی

نحوه نوشتن عنوان تحقیق

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 35
بدخوب 

نحوه نوشتن عنوان تحقیق

خیلی از دانشجویان تصور می کنن اول باید عنوان تخقیق را بنویسند و بعد برسند به سایر بخشهای تحقیق. این کاملا تصور اشتباهیه چون همونطور که در مطلب قبلی در مورد مسئله تحقیق توضیح دادم، اول «مسئله »باید وجود داشته بشه تا ضرورت انجام تحقیق به وجود بیاد و بعد ما بتونیم عنوان تحقیقمون رو بنویسیم. پس دقت کنید که اول مسئله تحقیق و بعد ضرورت و اهمیت انجام تحقیق، مهمترین شرایط لازم برای انجام یک تحقیقه و وقتی هردو مهیا بود، حالا نوشتن عنوان اهمیت پیدا می کنه.


الگوی سطوح مطلوب و نامطلوب ارتباطات ورزشی

نامه الکترونیک چاپ PDF

الگوی سطوح مطلوب و نامطلوب ارتباطات در ورزش

یکی از وظایف کارشناسان ورزش، تلاش برای نظریه پردازی، ارایه الگو و استعاره های مفید و کاربردی در شرایط موجود ورزش کشور است. 
بدیهی است بسیاری از تلاش های صورت گرفته در این خصوص با کمک محک و نقد دیگر کارشناسان، قابلیت اصلاح و توسعه پیدا خواهد کرد.

هر پژوهشی ابتدا با مسئله شروع می شود

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 21
بدخوب 

فرض کنید داخل خانه خود روی مبل و در مقابل تلویزیون نشسته اید و مشغول تماشای یک برنامه جذاب در تلویزیون هستید. ناگهان تلویزیون خاموش می شود. اولین موضوعی که در ذهن شما شکل می گیرد چیست؟ حتما با خود می گویید: « چرا تلویزیون خاموش شد؟»  این مسئله شماست که به راحتی قابل پاسخگویی به آن نیستید مگر آنکه برای آن سؤالاتی طرح کنید و به آن سؤالها پاسخ گویید. یعنی بطور مثال باید به این سؤالات پاسخ دهید: 1. آیا برق خانه رفته؟ 2. آیا سیم برق از پریز درآمده؟ آیا تلویزیون مشکل فنی پیدا کرده است؟

صفحه 16 از 16